NAMIBIA – SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

Opublikowano: 10 Gru - 21:45

Już po raz czwarty nasza szkoła miała przyjemność gościć podróżnika, Pana Sławomira Bieńka, który został zaproszony przez Panią Dominikę Szumińską, żeby tym razem opowiedzieć nam o swojej wyprawie do Afryki.

Uczniowie klas IV, VI i VII, oglądając ciekawą prezentację multimedialną oraz filmy dotyczące Namibii, mogli zobaczyć ciekawe krajobrazy pustynne, roślinność i zwierzęta Afryki oraz mogli poznać zwyczaje ludności spotkanej w trakcie tej wyprawy. Na zakończenie podróżnik odpowiadał na pytania, które dotyczyły tej podróży.

Dzięki obecności Pana Sławomira Bieńka mogliśmy już poznać krajobrazy wszystkich kontynentów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie, dzięki któremu możemy poznać takie miejsca na Ziemi, w których do tej pory nie byliśmy, a które zachwycają nas swoim pięknem i różnorodnością.

Zapraszamy do galerii, w której znajdują się zdjęcia z pokazu.