Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Nagrody odebrane!

Opublikowano: 07 Lis - 16:15
7 listopada w Krakowie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu 'Listy do przyszłości”. Karolinka Król, uczennica klasy 6 szkoły podstawowej w Jerzmanowej, wraz z opiekunką Barbarą Tuczyńską oraz dyrektor szkoły panią Mariolą Tuz uczestniczyła w tej podniosłej uroczystości. Organizatorami konkursu była firma TAURON oraz Zamek Królewski na Wawelu. Wyjazd był możliwy dzięki wsparciu finansowym organu prowadzącego, tj. Gminy Jerzmanowa.
Konkurs zorganizowany został w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę.  Uczniowie pisali listy, które zostaną umieszczone w kapsule czasu. Cieszymy się, że za 100 lat, potomni będą mogli przeczytać o naszej szkole.
Karolinie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.