Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

Opublikowano: 13 Gru - 12:17

Jerzmanowa 11.12.2017.

Sprawozdanie z przebiegu ,,Mikołajkowego” turnieju tenisa stołowego rozegranego w dniu 10.12.2017 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej.

W dniu 10.12.2017 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Jerzmanowej rozegrany został ,, Mikołajkowy ” turniej tenisa stołowego zorganizowany przez Gminny Uczniowski Klub Sportowy i Szkołę Podstawową w Jerzmanowej. Sponsorami turnieju byli:
1. U.G. Jerzmanowa ( Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów
Alkoholowych).
2. Bank Spółdzielczy Głogów.
3. Bar -BUD Jerzmanowa.
Informacja o turnieju i sponsorach została rozpropagowana na plakatach i stronach internetowych szkoły , klubu , Miedziowe.PL oraz na stronie Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego we Wrocławiu. Zawody odbywały się w czterech kategoriach wiekowych i wzięło w nich udział 29 zawodników z: Jerzmanowej,Głogowa,Wołowa,Gierałtowca,Przedmościa.
W trakcie zawodów uczestnicy mieli zapewnione ufundowane przez sponsorów napoje, słodycze ,owoce.
Zawody przebiegały w sportowej atmosferze pod okiem sędziów . B.Francug,W.Sawka ,B. Jemioło.
Na zakończenie zawodów Pani M. Tuz wręczyła zwycięzcom statuetki i pamiątkowe dyplomy.

Zobacz zdjęcia