Mamy wyróżnienie!

Opublikowano: 05 Lut - 21:46

Uczniowie naszej szkoły mają różne pasje i zainteresowania. Realizują się, albo chcieliby zaistnieć w różnych obszarach. Często swoje pasje pokazują poprzez udział w konkursach. Jednym z ciekawszych projektów, w jakim braliśmy udział jest IV edycja konkursu zawodoznawczego pod honorowym patronatem starosty głogowskiego – Jarosława Dudkowiaka i prezydenta miasta Głogowa – Rafaela Rokaszewicza. Zespół Szkół Samochodowych i Budowlanych w Głogowie zaprosił uczniów szkół podstawowych z powiatu głogowskiego i ościennych do udziału w konkursie wiedzy o zawodach i kreowania własnej ścieżki edukacyjno-zawodowej. Oliwier Chudzik, uczeń klasy 8 SP Jerzmanowa zdobył wyróżnienie. Jego praca o byciu pilotem spodobała się komisji konkursowej. Uroczysta gala wręczenia nagród połączona z pokazem pracy robota firmy FANUC miała miejsce 04 lutego z siedzibie szkoły w Głogowie. Oliwier, jako urodzony informatyk – podczas pokazu wiódł prym i pełnił funkcję etatowego programisty. Gratulujemy Oliwierowi jego zainteresowań i umiejętności. Szkolnym opiekunem konkursu była Barbara Tuczyńska. Wszystkim uczestnikom życzymy spełniania swoich marzeń.

chudzik-1