MAMY TALENT – OBCHODY DNIA WIOSNY

Opublikowano: 29 Mar - 17:15

W ramach obchodów Dnia Wiosny, 21.03.2016r. odbyła się II edycja popularnego przeglądu Mam Talent. Uczniowie klas I – III i IV – VI zaprezentowali swoje talenty wokalne, taneczne, sportowe, aktorskie przed całą społecznością szkolną. Występy oceniała komisja, w której skład weszli nauczyciele klas I – VI. Nad całością czuwały organizatorki imprezy – pani Dominika Szumińska, opiekun Samorządu Uczniowskiego, pani Marta Tomasik – wychowawca klasy 2b oraz pani Aneta Wasiluk – wychowawca klasy 2c.
W przeglądzie zaprezentowali się uczniowie klas I – III:
Klasa 1a – Patrycja Semenec, Oliwia Malczyńska
Klasa 1b – Dawid Maliszewski i Karol Zarzecki, Lena Tomaszewska, Kamila Makowiecka, Kinga Zabraniak, Kozłowska Emilia oraz Michał Szylińczuk
Klasa 1c – Karolina Garsztka i zespół Super pierwszaki
Klasa 2a – Super ekipa z klasy 2a (chłopcy) i zespół Dziewczynki Pani Halinki (Aleksandra Klemka i Aleksandra Posała)
Klasa 2b – tancerze z klasy 2b
Klasa 2c – Natalia Gaworczak i Wiktoria Krawczyk
Klasa 3a – Grupa Zawroty Głowy (Jakub Mikinik i Piotr Ścigała), Super Girls (Wiktoria Borek, Karina Sinkiewicz, Sandra Semenec) i Emilia Pyziak
Klasa 3b – zespół Trzeciaki (Aleksander Witkowicz, Weronika Woźniak, Kacper Pręga, Joanna Popek, Wiktoria Kozioł, Przemek Isztwan)
Klasy IV – VI reprezentowali uczniowie:
Klasa IV a – Andrzej Rosik
Klasa IV b – Agata Polak, Klaudia Karawacka, Magdalena Kasprzak, Angelika Kupiec, Jakub Bęben, Igor Roman, Mateusz Żukowski, Kacper Nogaj, Michał Krajewski, Michał Lorek, Alicja Kremer
Klasa Vb – Marysia Janusz i Zosia Niedośpiał oraz Hubert Kochan
Klasa VI – Dominika Kozłowska
Wszystkie występy zostały przygotowane wyróżniająco, dlatego uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkami. Uczniom biorącym udział w dzisiejszej imprezie serdecznie dziękujemy i zapraszamy do przeglądu „Mam talent” za rok !
Zdjęcia z obchodów Dnia Wiosny dostępne są w galerii zdjęć.

Zobacz zdjęcia.