Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Lekcje biblioteczne w szkolnej bibliotece

Opublikowano: 11 Lut - 16:06

Biblioteka szkolna w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej lubi gościć w swoich progach wszystkich zaangażowanych czytelników. Dzięki zaopatrzeniu bibliotekę między innymi, w teatrzyk Kamishibai, nowości wydawnicze oraz nowy dywan, zajęcia w niej przeprowadzane są niezwykle ciekawe i sprawiają wiele radości zarówno uczniom jak i bibliotekarkom. We wtorek, 06 lutego, uczniowie klasy II z zapartym tchem uczestniczyli w teatrzyku przedstawiającym Królową Śniegu, natomiast w czwartek, 08 lutego, uczniowie klas I. mieli bliskie spotkanie ze Smokiem Wawelskim. Wszystkim uczniom dziękujemy a zaangażowanie i zapraszamy na kolejne lekcje.

Zobacz zdjęcia