Laureaci Powiatowego Konkursu Fotograficznego

Opublikowano: 03 Gru - 22:58
Z dumą ogłaszamy, że aż trzech uczniów naszej szkoły zostało laureatami  Powiatowego Konkursu Fotograficznego dla klas 1- 8 „Najpiękniejsze zakątki mojej miejscowości” .

Cele i tematyka konkursu:

Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia ukazującego różnorodność i piękno powiatu głogowskiego. Udokumentowanie tego, co dzieje się w naszym regionie, przedstawienie zarówno życia codziennego, jak i okolicznościowego oraz niezwykłych wydarzeń, zabytków, budowli współczesnych, które są znajdują się na terenie naszej małej ojczyzny.

Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy o obiektach dziedzictwa przyrodniczego i kulturalnego Głogowa i powiatu głogowskiego

Konkurs ma też na celu promowanie nowych talentów w twórczości fotograficznej, rozwijanie inwencji twórczej i kreatywności, zachęcenie uczestników do dostrzegania piękna w najbliższej okolicy oraz prezentację ich twórczości.

I miejsce w klategorii klas I-III zajął Dominik Piątek z klasy II, wyróżnienie specjalne od Radia Elka otrzymał Mikołaj Kasprzak z klasy III, natomiast  Mateusz Knihnicki uzyskał wyróżnienie w kategorii kas IV-VIII.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Opiekunem konkursu z ramienia szkoły była Barbara Tuczyńska.

link do fotorelacji http://pedagogiczna.wixsite.com/bpglogow/najpiekniejsze-zakatki-mojego-miast