Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Rada Rodziców zaprasza wszystkich uczniów do udziału w konkursie „Ludzie listy piszą…” zainspirowanego 90-rocznicą piosenki zespołu Skaldowie „Medytacje wiejskiego listonosza”.

W konkursie najlepsza klasa wygrać może dodatkowy dzień wakacji finansowany przez Radę Rodziców.

Konkurs polega na przesyłaniu pozdrowień z wakacji na kartkach pocztowych, pisanych pismem ręcznym własnoręcznie przez ucznia. Klasa, która przyśle na adres szkoły najwięcej kartek w przeliczeniu na jednego ucznia w klasie otrzyma „dodatkowy dzień wakacji”, ponadto spośród wszystkich kartek wyłoniony zostanie laureat najbardziej kreatywnych pozdrowień.

Życzymy powodzenia i wysyłajcie kartki!!!

Adres: SP Jerzmanowa, ul. Głogowska 19, 67-222 Jerzmanowa