Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

W tym roku p. Barbara Tuczyńska z biblioteki szkolnej oraz P. Dominika Szumińska, jako opiekun Samorządu Uczniowskiego, z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia postanowiły zorganizować konkurs plastyczny dla klas I-III „Mój Miś i Ja” . W konkursie wzięło udział 33 uczniów. Jury w składzie: p.Mariola Tuz, Marta Tomasik, . D. Szumińska oraz B. Tuczyńska oceniły prace biorąc pod uwagę samodzielność, oryginalność oraz estetykę. Wszystkie zgłoszone obrazki były bardzo piękne a ich ocena bardzo trudna.

Zwycięzcy to:

I miejsce – Wiktoria Krawczyk (58 punktów)

II miejsce – Bartosz Markiewicz (53 punkty)

II miejsce – Kacper Pręga (53 punkty)

III miejsce – Lena Szajnicka (52 punkty)

III miejsce – Daria Paduch (52 punkty)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach