Konkurs Plastyczny „BEZPIECZNI NA ROWERZE”

Opublikowano: 14 Gru - 12:44

Dnia 12 grudnia 2017 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Legnicy wręczono nagrody w Konkursie Plastycznym „BEZPIECZNI NA ROWERZE”. Nadesłano 194 prace z 61 szkół i przedszkoli z terenu dawnego województwa legnickiego (spełniających wymogi Regulaminu Konkursu).
Komisja konkursowa, w której zasiadali przedstawiciele WORD Legnica, Komendy Miejskiej Policji w Legnicy oraz Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu z Urzędu Miasta Legnicy, dokonała nadesłanych prac.
Nasza uczennica, MICHALINA DEREŃ z klasy VIb uhonorowana została III miejscem w kategorii klas IV-VII.
W dniu 13 grudnia 2017 r. wręczono nagrody w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym z-NAJ Dolny Śląsk.
Wzięło w nim udział 370 uczniów z 73 szkół Województwa Dolnośląskiego. Przedstawiciele uczniów naszej szkoły otrzymali dwie nagrody.
ALEKSANDER WITKOWICZ uczeń klasy Vb otrzymał WYRÓŻNIENIE w kat. klas IV-VII, zaś SOPHIE PATYK otrzymała II MIEJSCE w kat. klas I-III.
Opiekunem Michaliny oraz Aleksandra jest p. Beata Janowska.