Koncert Bożonarodzeniowy

Opublikowano: 15 Sty - 15:55

Dnia 15 stycznia w Kościele w Jerzmanowej zespół wokalny naszej szkoły wraz z zaproszonymi do zespołu gośćmi – rodzicami naszych uczniów i nauczycieli – zaprezentował się podczas koncertu bożonarodzeniowego. Wykonano kolędy, pastorałki oraz zaprezentowano „Lulajże Jezuniu” w wersji na flet poprzeczny z towarzyszeniem fletów prostych i pianina. Utworem na bis było „Allaluja” Leonarda Cohena, które zaśpiewał nie tylko zespół, ale także zgromadzeni w kościele wierni wraz z księdzem Proboszczem Matusem.
Składamy podziękowania wszystkim mamom, które zechciały wesprzeć nas swoimi głosami oraz zaangażowaniem we wspólny projekt z dziećmi.

Przedstawiamy fotoreportaż z tego wydarzenia.