Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

KOLEJNY SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY!!!

Opublikowano: 16 Maj - 09:58

Dnia 11 maja odbył się POWIATOWY TURNIEJ ROWEROWY „PRZEPIS NA BEZPIECZNY ROWER”.

Turniej organizowany przez głogowską policję skierowany jest do uczniów czwartych klas szkół podstawowych. Uczestnicy zawodów musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, umiejętnościami praktycznymi w jeździe rowerem oraz praktyczną znajomością przepisów. Naszą szkołę reprezentowali: AGATA POLAK i MICHAŁ LOREK z kl. IVB

Laureatką I miejsca jest uczennica naszej szkoły – AGATA POLAK, która była bezkonkurencyjna wśród uczestników i wygrała rower oraz wiele innych drobnych upominków.

Uczniów przygotowała p. Beata Janowska.

Zobacz zdjęcia