Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zorganizował konkurs ” Babciu, dziadku – nie daj się oszukać!”. Głównym celem akcji jest propagowanie wiedzy o bezpieczeństwie, edukacja dzieci i seniorów z zakresu bezpieczeństwa osób starszych, zaangażowanie dzieci i młodzież w twórcze działania na rzecz seniorów. Klasa IVB naszej szkoły z wielkim zaangażowaniem przystąpiła do konkursu. Wspólnie z wychowawcą, panią Barbarą Tuczyńską, uczniowie napisali list, w którym ostrzegają seniorów przed różnymi niebezpieczeństwami. Następnie upowszechniali wiedzę o bezpieczeństwie starszych poprzez udostępnienie listu w Urzędzie Gminy Jerzmanowa, bibliotece publicznej w Jerzmanowej, ośrodku zdrowia oraz przekazując list księdzu proboszczowi, z prośbą o odczytanie jego treści na mszy świętej.
Mamy nadzieję, że nasza akcja przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa naszych babć i dziadków.

List do seniorów