Dnia 08 listopada ZESPÓŁ VIVO złożony z uczennic kl. II i III: Patrycji Dziuby, Wiktorii Macho, Hani Sawki, Kingi Koszko, Igi Kulak, Patrycji Semenec, Wiktorii Madeckiej, Emilii Kozłowskiej, Kingi Zabraniak, Alicji Klemki, Julii Cichockiej, Kamili Lindeckiej, zdobył III miejsce na IX Festiwalu Piosenki Patriotycznej „Vivat Polonia” w kategorii kl. 1-3. Zespół zaprezentował piosenkę pt. „Płynie Wisła, płynie” . Puchar odebrały dziewczynki w dniu 11 listopada podczas Święta Niepodległości z rąk pana Wójta Lesława Golby.

Udział w festiwalu wzięli również uczniowie kl. 4-6 ZESPÓŁ ANDANTE oraz Emilia Pyziak w roli solistki.