Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Dnia 4.11.2016r. w Szkole Podstawowej nr 12 w Głogowie odbył się V Powiatowy Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Samouczek”. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań matematyczno – przyrodniczych, motywowanie uczniów do poszerzania wiedzy i umiejętności, wdrażanie do wykorzystania w praktyce posiadanej wiedzy oraz wyłanianie młodych talentów.
W konkursie uczestniczyło 13 reprezentacji szkół podstawowych powiatu głogowskiego. Naszą szkołę reprezentowali Klaudia Karawacka z kl.5b, Filip Malinowski z kl.5a oraz Paweł Makowiecki z kl.6a. Zadania konkursowe polegały na zespołowym rozwiązaniu równań matematycznych, krzyżówki przyrodniczej, rozwiązaniu zagadek matematyczno – przyrodniczych oraz na indywidualnym rozwiązaniu testu matematyczno – przyrodniczego.
Uczniowie świetnie poradzili sobie z zadaniami i zdobyli II miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!
Uczniów do konkursu przygotowały pani Dominika Szumińska, nauczyciel przyrody oraz pani Bogusława Molińska, nauczyciel matematyki.

zobacz zdjęcia