Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

I Powiatowy Festiwal Bajek

Opublikowano: 19 Kwi - 19:37

Dnia 7 kwietnia uczniowie Koła Teatralnego uczestniczyli w I Powiatowym Festiwalu Bajek organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 12 we współpracy z Klubem Garnizonowym w Głogowie. Jest to impreza dla uczniów klas młodszych, łącząca dobrą zabawę z edukacją oraz działaniami twórczymi. Teatr jest atrakcyjną i wartościową formą prezentacji scenicznej i stanowi ważny element pracy z uczniami. Dlatego też, nasi uczniowie pod opieką Pani Anety Wasiluk zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w przedstawieniu pt. „Zielony Kapturek”. Mali aktorzy mogli też podziwiać również inscenizacje i pokazy swoich rówieśników. Była to ważna dla dzieci impreza, w której mogły być aktorami i widzami. Najważniejsza jednak była dobra zabawa i chęć udziału w Festiwalu w przyszłym roku.

Zobacz zdjęcia