„GÓRA GROSZA”

Opublikowano: 23 Sty - 17:07

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie
W dniach 28.11.2016 – 09.12.2016 po raz 17 uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II włączyli się w akcję Towarzystwa „ Nasz Dom” – pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej- „ GÓRA GROSZA”.
We wskazanych dniach uczniowie z klasy III c z puszką zbierali monety na rzecz dzieci z Domów Dziecka, rodzinnych domów dziecka i zawodowych rodzin zastępczych.
W bieżącym roku szkolnym 2016/ 2017 zebraliśmy 399,24 zł ( to ponad 30 kg monet)
Wprawdzie nie pobiliśmy jak co roku naszego szkolnego rekordu, ale cieszy nas zaangażowanie uczniów w zbiórkę i wysoka kwota. Może w przyszłym roku uda się pobić nasz rekord. Zbierajcie Drodzy Uczniowie monety już od dziś.

Opiekun wolontariatu