Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Głośno czytamy, wyobraźnię rozwijamy!

Opublikowano: 16 Cze - 21:37

Głośno czytamy, wyobraźnię rozwijamy! – zakończenie programu z panem Wójtem

Uczniowie klas I uroczyście zakończyli pracę z programem Głośno czytamy … w tym roku szkolnym. Na zaproszenie bibliotekarki, pani Basi Tuczyńskiej, ostatnie strony książki „Leniwe literki” przeczytał Wójt Gminy Jerzmanowa, pan Lesław Golba. Dzieci ucieszyła wizyta gościa w szkolnej bibliotece. Przy okazji uczniowie klas I pochwalili się umiejętnością głośnego czytania. Na zakończenie pracy z książką dzieci tradycyjnie dostały odznaki. Tym razem była to Odznaka Czytających Literek. W tym roku szkolnym było to ostatnie głośne czytanie. Po wakacjach program będzie kontynuowany, ponieważ cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów klas młodszych.

Dobrego odpoczynku z książka na wakacjach.

+ Zobacz zdjęcia