Opublikowano: 26 Kwi - 19:57

Już najmłodsze dzieci wiedzą, że należy dbać o czystość naszej planety. Udowodnili to podczas tegorocznych obchodów Dnia Ziemi.
Uczniowie wykazali się zarówno umiejętnościami sportowymi, jak i rozległą wiedzą z zakresu ekologii. Swoją szanse na pokazanie się mieli również przyszli uczniowie klas pierwszych. Przedszkolaki zachwyciły wszystkich między innymi umiejętnością segregacji śmieci, czy umiejętnością szybkiego układania ekologicznych puzzli. Obchody Dnia Ziemi były głośne i radosne.
Dziękujemy pani Dominice Szumińskiej, Anecie Wasiluk, Marcie Tomasik, Halinie Boruszczak oraz wszystkim zaangażowanym za tak ciekawą imprezę.                                                                               Redakcja Info.Szkoły