W piątek, 12 października, w naszej szkole miał miejsce niezwykły apel. Święto pracowników szkoły, stało się równocześnie świętem uczniów klas I, którzy zostali pasowani przez panią dyrektor. Zestresowane pierwszaki zaprezentowały się od jak najlepszej strony. Pod wodzą swoich wychowawczyń wykazały się umiejętnością śpiewu, deklamacji oraz znajomością podstawowych zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.
W tym dniu nagrody otrzymali też nauczyciele i pracownicy szkoły. Wójt Gminy Jerzmanowa, Lesław Golba, życząc wielu sukcesów zawodowych przekazał do szkolnej biblioteki książkę „Droga do niepodległości”. Życzenia nauczycielom złożyli również zaproszeni goście.
Wszystkim pracownikom oświaty życzymy dużo sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. A uczniom klas I. – radość ze zdobywania nowych wiadomości.