Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Opublikowano: 17 Paź - 22:00

14 października to tradycyjnie święto pracowników szkoły. W tym dniu zostają oni szczególnie wynagrodzeni za swój trud. Życzenia pracownikom szkoły złożył między innymi Wójt Gminy Jerzmanowa, pan Lesław Golba oraz przewodnicząca Rady Rodziców, pani Marzena Krajewska.
W tym dniu swoje święto mieli również pierwszoklasiści, którzy zostali oficjalnie pasowani na uczniów szkoły. Apel urozmaiciła grupa teatralna pani A. Wasiluk, która z humorem przedstawiła wieści szkolne. Na apelu podsumowano również przebieg Dni Papieskich oraz Konkurs Piosenki Patriotycznej.
Wszystkim pracownikom szkoły składamy najlepsze życzenia.
Rodzicom i uczniom dziękujemy za pamięć.

zobacz zdjęcia