Dolnośląskie Dni Nauki

Opublikowano: 15 Paź - 15:03

Uczniowie klasy IV uczestniczyli w niezwykłej lekcji „Niemcy-nasi sąsiedzi” w ramach Głogowskiej Edycji Regionalnej XXII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Zajęcia odbywały się w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci w Głogowie. Zajęcia dotyczące wiadomości o Niemczech zakończyły się testem, który najlepiej napisał Mikołaj Kasprzak. Serdecznie gratulujemy uczniom ogromnej wiedzy o naszym sąsiedzie. Pokaz maszyn skonstruowanych według projektów Leonarda da Vinci czy sprawdzenie, jak działa wspomaganie kierownicy – to niezapomniane doświadczenia dla naszych uczniów. Dziękujemy za zaproszenie i polecamy się za rok.