Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Dni otwarte szkoły!

Opublikowano: 30 Mar - 19:26

Dnia 26 marca w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte Szkoły dla rodziców i dzieci sześcioletnich, przygotowane przez panią Halinę Boruszczak i panią Martę Tomasik. Podczas spotkania rodzice i dzieci mieli możliwość obejrzenia prezentacji wydarzeń z życia szkoły oraz zapoznania się z wyposażeniem placówki. Uczniowie klas: IIIa i IIIb przedstawili swoje muzyczne i recytatorskie umiejętności. Dodatkowo zostały zaprezentowane zajęcia z koła orgiami, w trakcie których przedszkolaki wykonywały biedroneczki, które wzięły na pamiątkę. Mamy nadzieję, że dzieci miło będą wspominać to spotkanie i że we wrześniu z radością rozpoczną naukę w naszej szkole.


zobacz zdjecia