Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Dni Książki i Prasy w naszej szkole

Opublikowano: 08 Kwi - 10:33

Nasza szkoła włączyła się w obchody Międzynarodowych Dni Prasy i Książki. Z tej okazji pani Barbara Tuczyńska zaprosiła panią Patrycję Barnę z Gminnej Biblioteki Publicznej w Jerzmanowej, która przygotowała prezentację oraz mini-teatrzyk związany ze znaną książką Tove Janson „Muminki”. Uczniowie klas I-III mieli przyjemność uczestniczyć w grach i zabawach integracyjnych prowadzonych przez p. Patrycję. Dzieci poznały historię powstania „Muminków”, wyszukiwały ukryte na sali ukryte postacie Muminków oraz oglądnęły teatrzyk kukiełkowy. Wszystkim bardzo podobały się atrakcje przygotowane przez przesympatyczną panią Patrycję. Z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę gościa z GBP w Jerzmanowej.

Redakcja Info.Szkoły

zobacz zdjęcia