Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

CCC TOUR – GRODY PIASTOWSKIE.

Opublikowano: 04 Maj - 11:57

Niecodziennym wydarzeniem sportowym będzie przejazd ekip kolarskich uczestniczących w wyścigu przez teren Gminy Jerzmanowa (Jerzmanowa, Maniów, Łagoszów Mały, Kurowice). To sportowe widowisko odbędzie się podczas II etapu Grodów Piastowskich na trasie Głogów – Polkowice w dniu 7 mają 2016r. (sobota).

Na terenie naszej Gminy kolarze będą finiszować aż dwa razy: na Premii Górskiej (na trasie Obiszów –Jerzmanowa) oraz Premii specjalnej (ul. Obiszowska, na wysokości Urzędu Gminy Jerzmanowa). Jest to szczególne wyróżnienie organizacyjne, ponieważ podczas tego etapu premie specjalne organizowane będą tylko w Grębocicach, Jerzmanowej oraz Polkowicach.

Zapraszamy mieszkańców, szczególnie dzieci i młodzież do kibicowania kolarzom. Wyjdźmy na trasę przejazdu, zabierzmy chorągiewki, klaskacze i dopingujmy! Promujmy naszą Gminę nie tylko jako gościnną dla rozwoju ale przede wszystkim gościnną dla ludzi!