Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Dnia 18.10.2017r 12 osobowa drużyna z naszej szkoły z klas VII wraz z panią pedagog Edytą Warowną uczestniczyła w „ Biegu Pomocników Życia przeciw Pomocnikom Śmierci…” 30 lat później. Taki bieg 30 lat wcześniej zorganizował Jerzy Górski, którego sport wyrwał z sideł uzależnienia. Jerzy Górski jest znanym głogowskim społecznikiem i organizatorem wielu miejskich, powiatowych i ogólnopolskich imprez sportowych. Swoją pasją zaraża młodych ludzi. Jerzy górski jest bohaterem filmu „ Najlepszy” , który otrzymał Nagrodę Publiczności na Festiwalu w Gdyni. Środowy bieg zwracał uwagę na problem zażywania dopalaczy przez młodych ludzi i zachęcał wszystkich do aktywności fizycznej. A takiej aktywności podczas wczorajszej imprezy nie brakowało. Była zumbowa rozgrzewka, bieg i tańce z cheerleaderkami Chrobrego. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali koszulki z napisem „ Tylko słabi gracze ćpają dopalacze” oraz pamiątkowe dyplomy z autografem Jerzego Górskiego. Nasza drużyna odpowiedziała poprawnie na trzy pytania zadawane przez pracowników Miejskiego Centrum Wspierania Rodziny dotyczące problematyki uzależnień.

Zobacz zdjęcia