Apel „Wzorowy Uczeń”

Opublikowano: 19 Lut - 14:52

Dnia 14 lutego odbyła się uroczystość Wzorowego ucznia. Najzdolniejszym reprezentantom klas IV- VII, w obecności rodziców, wręczono Dyplomy gratulacyjne.
Podczas gali można też było obejrzeć i wysłuchać występy uczniów naszej szkoły.
Apel rozpoczęli przedstawiciele klas młodszych. Mikołaj Kasprzak i Patrycja Semenec pokazali umiejętność doskonałej recytacji. Na szkolnej scenie królowały tańce – najmłodsza grupa pod opieką pani Beaty Janowskiej z klas I-IV wykonała impresję taneczną z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Grupa teatralna klas I-III, pod kierownictwem pani Anety Wasiluk wykonała dwa tańce z chustami.
Również umiejętnościami tanecznymi popisały się czwartoklasistki – Karolina, Hania, Patrycja i Alicja, które przygotowały układ tańca nowoczesnego.
Miały także miejsce popisy instrumentalistek – Emilii Pyziak oraz Weroniki Wozniak.
Miłym zaskoczeniem był występ wokalny dziewcząt z klas VII, które przygotowały na tę okoliczność piosenkę „Diamonds”. Uroczystość zakończył Zespół Andante, który zaprezentował się w piosence „Lato” zespołu SoundnGrace. Gościnnie z zespołem wystąpił w roli solisty – Andrzej Rosik, zaś świetnym akompaniamentem na perkusji popisał się Aleksander Witkowicz.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom oraz ich rodzicom.
Uroczystość przygotowały: pani Beata Janowska i Magdalena Matylek, dekoracje wykonali – pani Iwona Kubicka i pan Wojciech Zawicki.