Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Apel wzorowego ucznia

Opublikowano: 25 Lut - 15:51

Wzorowi uczniowie nagrodzeni!

Apel Wzorowego Ucznia to tradycja w naszej szkole. W tym dniu uczniowie wyróżniający się w I semestrze otrzymują listy gratulacyjne. W uroczystości wzięli udział: wójt gminy Jerzmanowa, pan Lesław Golba, ksiądz proboszcz Piotr Matus, pani dyrektor szkoły Mariola Tuz i wicedyrektor, pani Agnieszka Greczyńska-Witkowicz oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Nie zabrakło oczywiście dumnych rodziców i dziadków oraz naszych uczniów i pracowników szkoły.
Uroczystość przygotowała pani Beata Janowska, której podopieczni z kółka wokalnego zaprezentowali różnorodne talenty. Ich śpiew, taniec, zdolności aktorskie a nawet gra na flecie poprzecznym stanowiły nie lada atrakcję.
Wszystkim uczniom życzymy sił i zapału do pracy w nowym semestrze.

+ zobacz galerię