Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Oficjalnie pierwszy semestr  nauki trwał do 21 stycznia. Jednakże w żadnej szkole nie może on się zakończyć się bez nagrodzenia uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu.

10 lutego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II odbył się uroczysty apel Wzorowego Ucznia parajumpers sale zorganizowany przez p. Beatę Janowską. Podczas uroczystości najlepsi uczniowie z klas I-III otrzymali Dyplomy Wzorowego Ucznia, natomiast ich starsi koledzy z klas IV-VI zostali wyróżnieni Listem Pochwalnym dla Rodziców.

Zarówno wychowawcy wręczający pochwały, jak i rodzice je odbierający, nie kryli wzruszenia. Jak stwierdził jeden z uczniów klasy IV „ opłacało się ciężko pracować”. Uczniowie, którzy zostali wyróżnieni parajumpers outlet na apelu wykazali się nie tylko doskonałymi wynikami w nauce ale również przynajmniej bardzo dobrym zachowaniem. Wielu wyróżnionych to również laureaci różnych konkursów wiedzy i zawodów sportowych. Uczniowie twierdzą, że uczestnictwo w dodatkowych zajęciach i projektach pozwala im się rozwijać i osiągać lepsze wyniki w nauce.

Podczas apelu uczniowie naszej szkoły chwalili się talentami wokalno-tanecznymi. Grupa z kółka wokalnego prowadzonego przez p. Beatę zaprezentowała krótką etiudę teatralną pt. „Sen”, natomiast kolejni uczniowie śpiewem i tańcem wzbogacili apel o dodatkowe atrakcje. Laura Gaworczak z Va zaśpiewała utwór „Czy zima polubi bluesa?”. Milena Młodawska wraz z partnerem Wojtkiem Sokołowskim  zatańczyli rumbę, cza-czę, sambę oraz inne tańce towarzyskie. Dominika Kozłowska z klasy IV zaśpiewała piosenkę „No to co?”, natomiast Marianna Janusz z klasy IIIB zaprezentowała własną interpretację piosenki Majki Jeżowskiej „Laleczka z saskiej porcelany”. Hip-hopowy zespół Five Kids rozruszał widzów energetycznym tańcem nowoczesnym. Kolejna ekipa taneczna, Teenagers, wprowadziła ciepły klimat prezentując własną interpretację tańca hawajskiego. Roksana Borek z Klasy Vb zaśpiewała piosenkę Anny German „Człowieczy los”

Na zakończenie apelu wystąpiła perełka naszej szkoły – zespół Jezzmanowa. Wykonali kilka najbardziej znanych utworów ze swego repertuaru.

Przybyli na uroczystość goście – Wójt Gminy Lesław Golba, Przewodniczący Rady Gminy Jerzmanowa Tomasz Pawłowski, członkowie stałej Komisji do spraw Oświaty, Sportu i Spraw Społecznych, pan Z. Zachmyc, W. Wołczyński, J.Woźniak  gorąco oklaskiwali występy wszystkich artystów.

Łącznie nagrody odbierało pięćdziesięciu czterech wyróżnionych. Pani dyrektor szkoły, Mariola Tuz powiedziała, że jest dumna z takiej ilości Wzorowych Uczniów. „Wyniki naszych uczniów są najlepszym świadectwem ciężkiej pracy nauczycieli, uczniów i zaangażowania rodziców w proces dydaktyczny.”

Wszystkim nagrodzonym i ich rodzicom gratulujemy. A pozostałym uczniom życzymy powodzenia w następnym semestrze.

+ obejrzyj zdjęcia!

 

Redakcja Info.Szkoły