Dziewiętnasty lutego 2015r. z całą pewnością będzie niezapomnianą datą dla wszystkich uczniów naszej szkoły. To właśnie w tym dniu nastąpiło uroczyste nagrodzenie uczniów wyróżniających się świetnymi wynikami oraz wzorowym zachowaniem w pierwszym semestrze obecnego roku szkolnego.
Z wyróżnień cieszyli się nie tylko uczniowie, lecz również zaproszeni rodzice oraz dumni wychowawcy klas. Swoją obecnością zaszczyli nas również, Przewodniczący Gminy Jerzmanowa, pan Tadeusz Kozakowski oraz Przewodniczący Stałej Komisji ds.Oświaty, Zdrowia, Sportu i Spraw Społecznych, pan Marek Witkowicz.
Pani dyrektor wraz z wychowawcami wręczała najlepszym uczniom dyplomy Wzorowego Ucznia. Wszyscy uczniowie klas I. dostali dyplom Gratulacyjny ukończenia pierwszego semestru roku szkolnego 2014/2015. W trakcie apelu swoje zdolności artystyczne zaprezentowali uczniowie z koła wokalnego prowadzonego przez p. Beatę Janowską. Wszyscy zgromadzeni mogli posłuchać gry na skrzypcach, flecie poprzecznym czy śpiewu naszych uzdolnionych solistów. Nie zabrakło występów tanecznych w wykonaniu Filipa Szymańskiego i Mileny Młodawskiej. Ukoronowaniem programu artystycznego okazał się występ zespołu Jezzmanowa.
Nagrody zostały rozdane, muzyka ucichła, teraz zostały tylko wspomnienia oraz wytężona praca w drugim semestrze.
Wszystkim Wzorowym gratulujemy i życzymy wytrwałości w dalszej nauce. 
Red. Info.Szkoły