Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Apel Wzorowego Ucznia

Opublikowano: 05 Lut - 22:23

Podsumowanie pierwszego semestru to zawsze emocjonujący czas. Ci wszyscy, którzy uzyskali średnią co najmniej 4,75 oraz ma minimum bardzo dobre zachowanie zostali nagrodzeni listami gratulacyjnymi. Najlepszym uczniom pogratulowali: dyrektor szkoły, pani Mariola Tuz, wójt gminy Jerzmanowa, Lesław Golba, przewodniczący Rady Gminy oraz radni Gminy Jerzmanowa. Podopieczne pani Beaty Janowskiej zadbały o oprawę artystyczną uroczystości. Apel Wzorowego Ucznia jest ważnym wydarzeniem dla społeczności szkolnej. Licznie przybyli rodzice z dumą oklaskiwali wszystkich wzorowych uczniów. Gratulujemy wszystkim uczniom wyników i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.