Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Apel Wzorowego Ucznia

Opublikowano: 09 Lut - 18:54

08 lutego w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej miało miejsce uroczyste zakończenie I semestru roku szkolnego 2016/2017. Zwieńczeniem ciężkiej, półrocznej pracy jest Apel Wzorowego Ucznia, na którym Listy Gratulacyjne otrzymują najlepsi uczniowie. W uroczystości wzięli udział: Wójt Gminy Jerzmanowa, pan Lesław Golba, przewodniczący komisji ds. oświaty i sportu, pan Marek Witkowicz, pan radny Krzysztof Popek oraz rodzice , pracownicy szkoły i uczniowie. Apel uświetniły występy uzdolnionych uczniów z naszej szkoły. Uroczystość przygotowała pani Beata Janowska. Wszystkim wzorowym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Artystom dziękujemy za wspaniały występ.

zobacz zdjęcia