Szkoła w Jerzmanowej Strona główna Szkoła w Jerzmanowej Kontakt Szkoła w Jerzmanowej Mapa strony

Dnia 30 października 2013 r. odbył się apel pod nazwą „ Październik – miesiącem oszczędzania – dziś oszczędzam w SKO – Jutro w Banku Spółdzielczym”. Celem apelu było przedstawienie uczniom idei oszczędzania i gospodarnego zarządzania pieniędzmi. Gościliśmy przedstawicieli   Banku Spółdzielczego w Głogowie, którzy wraz z uczennicami Klasy VI – Olą Kapkowicz i Darią Godzik przyjęli uczniów klas I do grona członków Szkolnej Komisji Oszczędności . Dzieci otrzymały    książeczki oszczędnościowe oraz upominki w postaci piórników i długopisów z logo Banku Spółdzielczego.

Ponadto uczniowie klasy III b ( Magdalena Król, Zosia Niedośpiał, Natalia  Chmiel, Jakub Malinowski i Oliwier Tomaszewski ) przedstawili krótką inscenizację . Dzieci w ten sposób zachęcały swoich kolegów do oszczędzania.

Na zakończenie apelu uczennice klasy VI- Ola i Daria przypomniały słowa znanych ludzi oraz przysłowie ludowe ostrzegające przed rozrzutnym trybem życia.

Zdjęcia z apelu

                                                                                             Opracowała : Julita Zwolińska