APEL MIKOŁAJKOWY

Opublikowano: 07 Gru - 12:31

Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekają na przyjście św. Mikołaja. Uczniowie naszej szkoły również. W związku z tym, Samorząd Uczniowski przygotował niespodziankę dla uczniów klas I-VI i zaprosił św.Mikołaja oraz jego pomocników na spotkanie. Wszyscy, łącznie z nauczycielami , byli grzeczni, więc zostali obdarowani drobnymi, słodkimi upominkami.
W drugiej części apelu, nagrodzono uczniów klas III – VI dyplomami oraz nagrodami książkowymi, za udział w szkolnych etapach konkursów matematyczno-przyrodniczego, języka angielskiego, kaligraficznego oraz plastycznego.

Oto wyniki:
Konkurs Języka Angielskiego „Macmillan Primary School Tournament” etap szkolny Klasy IV-VI:
I miejsce – Paweł Makowiecki kl.6a
II miejsce – Oliwier Tomaszewski 6b
III miejsce – Wojciech Królak

Klasy I – III:
I miejsce – Michał Walas kl.III
II mejsce – Natalia Gaworczak kl.III
III miejsce – Jakub Lasota kl.III

Konkurs Matematyczno – Przyrodniczy „Samouczek” etap szkolny:
I miejsce – Paweł Makowiecki kl.6a
II miejsce – Filip Malinowski kl.5a
III miejsce – Klaudia Karwacka kl.5b
Uczniowie reprezentowali naszą szkołę w etapie powiatowym ww konkursu, zajmując II miejsce !!!

Konkurs Kaligraficzny „Mistrz kaligrafii” etap szkolny (10 prac zakwalifikowały się do etapu międzyszkolnego)
Klasy I – III:
1. Piekarski Oskar klasa IIa
2. Klemka Alicja klasa IIIa
3. Dziuba Patrycja klsa IIIb
4. Maciejewska Karolina IIIb
5. Krawczyk Wiktoria IIIc

Klasy IV – VI
1. Król Karolina klasa IVa
2. Książek Martyna klasa IVa
3. Pyziak Emilia klasa IVa
4. Kulikowska Julia klasa IVa
5. Janusz Marianna klasa VI

Gminny Konkurs Plastyczny „Miś i ja”
Klasy IV – VI:
I miejsce – Marianna Janusz kl.6a
II miejsce – Aleksander Witkowicz kl.4b
III miejsce – Michalina Dereń – kl.5b
Wyróżnienie – Nikola Krutkopoad kl.4b

Mikołaj nie zapomniał również o nauczycielach. Dyplom oraz nagrodę otrzymała Pani Barbara Tuczyńska, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Nastoletnie wyzwanie a książkowe wspomaganie”.

Wszystkim raz jeszcze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców, dzięki której zostały zakupione nagrody książkowe dla laureatów konkursów szkolnych oraz słodycze mikołajkowe.