Opublikowano: 17 Gru - 12:36

I MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE

PRZYRODNICZYM „POZNAJ SWÓJ ORGANIZM”

Dnia 11 grudnia 2013r. w Szkole Podstawowej Nr.14 w Głogowie odbył się X Powiatowy Konkurs Przyrodniczy „Poznaj swój organizm”. W konkursie, którego celem jest rozwijanie zainteresowań przyrodniczych i wdrażanie do wykorzystania w praktyce posiadanej wiedzy, brali udział uczniowie klasy VI pod opieką nauczyciela przyrody pani Dominiki Szumińskiej.

W konkursie wzięło udział 13 szkół powiatu głogowskiego (30 uczestników). Małgorzata Janusz zajęła I miejsce, a Julia Skoczek miejsce IV. Nasza szkoła zdobyła również I miejsce (grupowo) w tym konkursie. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!