Ślubowanie klas I 2013

Opublikowano: 24 Lis - 21:55

24 października 2013 r. to pamiętna data dla Pierwszoklasistów. W tym dniu w murach Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jerzmanowej odbyło się uroczyste Ślubowanie uczniów klas I.

Punktualnie o godzinie 9:00- mistrz ceremonii, uczennica – Maria Niedośpiał powitała przybyłych parajumpersonline.fr gości: Pana Wójta Lesława Golbę, Panią Dyrektor Mariolę Tuz , nauczycieli, rodziców i uczniów. Szczególnie gorąco powitał bohaterów uroczystości – uczniów klas I, którzy zaprezentowali program artystyczny. Wspierani przez wychowawczynie Grażynę Kołtowską i Justynę Kaniuczok,  recytowali wiersze, śpiewali piosenki, i tym samym udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania na poczet flagowy szkoły.

Pasowanie na ucznia przez panią dyrektor „wielkim ołówkiem” – było tylko tego potwierdzeniem. Uczniowie klas I zostali przyjęci do braci uczniowskiej. Ukoronowaniem aktu pasowania było wręczenie parajumpers pamiątkowych dyplomów. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści przyjęli życzenia i prezenty ufundowane przez rodziców uczniów klas oraz plecaki przekazane przez Gminny Ośrodek Kultury w Jerzmanowej ufundowane prze firmę Gas System.

Rodzicom gratulujemy tak wspaniałych pociech,
a Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.

Zdjęcia ze Ślubowania klas I

Opracowała: Justyna Kaniuczok